Порядок укладання договорів на постачання електроенергії

Порядок укладання договорів на постачання електроенергії

Договір між Постачальником та Споживачем укладається шляхом приєднання Споживача до Договору про постачання електричної енергії споживачу на умовах комерційної пропозиції, яка публікується на веб сайті ДП «Евода Трейд» КП «Луцькводоканал» в розділі «Договори».

Споживач надсилає на поштову адресу ДП «Евода Трейд» КП «Луцькводоканал» належним чином оформлену Заяву-Приєднання та додає до неї перелік документів, які зазначені у заяві.

ДП «Евода Трейд» КП «Луцькводоканал» перевіряє отримані документи Споживача та реєструє Заяву-приєднання у журналі реєстрації Заяв-приєднань.

В разі, якщо отримані від Споживача документи не відповідають встановленим ДП «Евода Трейд» КП «Луцькводоканал» вимогам, Споживач в триденний термін повідомляється про його невідповідність критеріям обраної комерційної пропозиції.

Договір набирає чинності з дня наступного за днем отримання ДП «Евода Трейд» КП «Луцькводоканал»  належним чином оформленої Споживачем Заяви- приєднання Споживача до умов Договору, в якій вказано про обрання Комерційної пропозиції, якщо протягом трьох робочих днів від дня отримання Заяви-приєднання Споживачу не буде повідомлено про його невідповідність критеріям обраної комерційної пропозиції.

Покрокова інструкція укладення договору

Умови укладання договорів про постачання електричної енергії споживачу