Інструкція ОК

ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО РЕЄСТРАЦІЇ ТА ВИКОРИСТАННЯ ОСОБИСТОГО КАБІНЕТУ СПОЖИВАЧА ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ ok.evodatrade.com.ua/company:

1. На адресу електронної пошти представника Вашої організації надійде два листи – один з кодом реєстрації, а інший з посиланням для її завершення:

2. Завершіть реєстрацію перейшовши за посиланням та зазначивши код активації, логін та пароль для входу в кабінет:

3. Здійсніть вхід в Особистий кабінет з сайту підприємства:

4. Після авторизації ви потрапляєте на сторінку з загальною інформацією – сальдо на сьогодні з врахуванням рознесеної оплати:

5. Зліва для користувача доступне меню для ознайомлення з більш детальною інформацією. У вкладці Товар доступні дані про споживання електричної енергії:

6. Також можна переглянути нарахування та деталізований Протокол розрахунків:

7. У вкладці Кошти є можливість переглянути сформовані постачальником для споживача Рахунки, завантажити Рахунок, деталізований рахунок та Акт приймання-передавання:

Варто зауважити, що для зручності Споживача в рахунку зазначено інформацію про обсяг коштів, зарахований в його оплату та залишкову суму до оплати.

8. В підпункті Платежі можна звірити рознесену Постачальником оплату:

9. У вкладці Договори міститься інформація про ліміти споживання, дані про які використовуються Постачальником для формування планових та авансових рахунків:

10. Також споживачу доступні Налаштування кабінету: